Меню
Головна
Надвірнянський Деканат
Молитвослов
Правлячий архиєрей
Собор Святого Володимира
Бібліотека
Церковний календар
Дошка оголошень
Шлях до Христа
Шлюбні оповіді
Розпис Собору
Контакти
ФОТО
Притчі
Архів
Закон України Про свободу совісті та релігійні організації
Законодавство України
Цікаві Сайти
Статті
Християнські фільми
Архиєрей на спокої

Підрозділи
Архів
Архиєрей на спокої
Бібліотека
Головна
Дошка оголошень
Закон України Про свободу совісті та релігійні організації
Законодавство України
Контакти
Молитвослов
Надвірнянський Деканат
Правлячий архиєрей
Притчі
Розпис Собору
Собор Святого Володимира
Статті
ФОТО
Християнські фільми
Цікаві Сайти
Церковний календар
Шлюбні оповіді
Шлях до Христа

Акафіст Пресвятій Богородиці на честь Почаївської чудотворної ікони

pochaevskaya1_400

Кондак 1

 

Непереможній Воєводі рабів християнських і країни нашої визволительки похвальні пісні при­несімо, вірні, зібрані на святій її горі; Ти ж, що маєш Милосердя невимовне, о Владичице Бого­родице, благання нашого, що перед чудотвор­ним Твоїм образом підносимо, не відкинь, щоб у зворушеності сердець ми взивали до Тебе:

 

Радуйся, Похвало Почаївська і всього світу На­діє і Втіхо.

 

Ікос 1

 

Архангел Гавриїл раніше "радуйся" Тобі при­ніс, Владичице, коли благовістив зачаття Сина Божого, після преславного ж Твого Успіння всі Небесні Сили ту ж похвалу на Небесах Тобі безпе­рестанно приносять; як же ми, грішні, насмілимо­ся свої голоси з'єднати з голосами безплотних? Однак, згадуючи Твоє Милосердя до всіх, хто кається, відкриваємо наші вуста зі страхом і любов'ю, промовляючи так:

 

Радуйся, Милості Безодне; радуйся, любові Не­вичерпне Море.

 

Радуйся, роду християнського Блага Заступни­це; радуйся, обителі Почаївської Стіно Непорушна.

 

Радуйся, православних людей на гору Почаївську сльозам любові приводиш Ти; радуйся, усяку печаль від душ їхніх відганяєш Ти.

 

Радуйся, Її ж чудотворний образ, як зірка, від гори Почаївської нас веде дорогою; радуйся, бо молитви, що до Неї возносяться, всілякі при­страсні спокуси відганяють.

 

Радуйся, бо Ти явленням Своїм на горі цій людей втішаєш; радуйся, слід стопи Твоєї на ній нам залишила.

 

Радуйся, вірних Постійна Сміливосте; радуй­ся, тих, хто має сумнів, Добре Утвердження.

 

Радуйся, Похвало Почаївська і всього світу На­діє і Втіхо.

 

Кондак 2

 

Почаївські пустельники і простець Іван бо­сий, побачивши Пресвяту Богородицю, що на скалі у вогняному стовпі явилася, слід стопи Її цілували і водою, що витекла тут із каменя, окроплялися, взиваючи до Бога: алилуя.

 

Ікос 2

 

Розум незрозумілий у Твоєму, Владичице, яв­ленні бажаючи зрозуміти, у такій надії утвер­джуємося, бо спочатку від агарян, а потім від єретиків твердиню православ'я на горі Почаївській утвердити Ти благозволила; заради цього приходячи у святий храм Твій, теплою вірою серця наші наповнюємо, промовляючи:

 

Радуйся, істинної віри утвердження; радуйся, зловір'я явне викривання.

 

Радуйся, бо ти в давнину в Неопалимій Купині Синайській була прообразована; радуйся, хрис­тиянам у Стовпі Вогняному тут явилася.

 

Радуйся, бо в палаючій печі, росою спасенні, Авраамові юнаки Тебе провістили; радуйся, бо водою від стопи Твоєї зцілені Благодать Твою проповідують.

 

Радуйся, землю нашу, в давнину агарянами розорену, явленням Твоїм тоді Ти утішила; ра­дуйся, і нині тих, хто молиться, багатьма зна­меннями Ти підбадьорюєш тут.

 

Радуйся, тих, хто кається, Ти скоро чуєш; ра­дуйся, тим, хто подвизається, Ти Поміч і Приста­новище.

 

Радуйся, і невідаючих Напоумлення; радуйся, і слабкодухих Укріплення.

 

Радуйся, Похвало Почаївська і всього світу На­діє і Втіхо.

Кондак 3

 

Силу особливої Благодаті явила Ти, Владичи­це, на горі Почаївській, коли місце Твого явлен­ня після трьохсот років чудотворною іконою Твоєю збагатила, яку рукою грека святителя Неофіта, грядущого із Москви, спочатку боярині Анні дарувала, а потім від неї в обитель Почаївську Ти прийняла; люди ж раділи і співали Богу: алилуя.

 

Ікос 3

 

Маючи у своєму домі ікону Твою, Владичице, бояриня Анна, побачивши зцілення від неї сліпонародженого брата свого Филипа, зразу ж запа­лала духом ревності по славі Твоїй, побудувала пустельникам почаївським кам'яну церкву в Ім'я Пречистого Успіння Твого, в якій, чудотворному образу Твоєму поклоняючись, взивала так:

 

Радуйся, багатий скарб у Твоїй іконі нам да­рувала; радуйся, рукою святителя подарованим образом Твоїм землю нашу Ти освятила.

 

Радуйся, душі наші від земного багатства Ти відвертаєш; радуйся, славу Божу оспівувати Ти нас навчаєш.

 

Радуйся, бо, бачачи чудеса Твої, ми підносимо­ся серцями своїми до Небес; радуйся, бо ми в оби­телі Твоїй як у переддвер'ї раю знаходимося.

 

Радуйся, православних людей іконою Твоєю Ти втішаєш; радуйся, бо Ти людей з усіх країн молитися в обитель Почаївську закликаєш.

 

Радуйся, бо Тобою віра утверджується; радуй­ся, бо Тобою безнадійність відганяється.

 

Радуйся, ченців почаївських повсякчасне раду­вання; радуйся, мирських людей непосоромлене уповання.

 

Радуйся, Похвало Почаївська і всього світу На­діє і Втіхо.

Кондак 4

 

Буря єретичного шаленства, що на святу оби­тель Твою піднялася, Владичице, і святу ікону Твою рукою злих іконоборців полонила і на гань­бу віддала, незабаром гнівом Божим була стри­мана, коли невидима сила хулителів, що безсо­ромно бенкетували, як Артаксеркса і Ірода, скру­тила і в недугу вкинула, що над святинею Твоєю наругу вчинили і не співали Богові: алилуя.

 

Ікос 4

 

Почаївські й усі православні люди, почувши, що свята ікона Твоя після сімдесяти років єре­тичного полону у святу обитель від посоромле­них хулителів повертається, зразу ж назустріч їй вийшли і, плач свій на радість змінивши, взи­вали до Тебе:

 

Радуйся, християн пристановище; радуйся, єретиків викривання.

 

Радуйся, бо Ти не позбавила ікони Твоєї оби­тель Почаївську; радуйся, бо Ти злохуління іко­ноборців посоромила.

 

Радуйся, бо ти не падати в бідах і у відчаї на­становляєш; радуйся, бо Ти правосуддю Божому вірувати нам повеліваєш.

 

Радуйся, нею ж православ'я в країні нашій утвердилося; радуйся, бо через неї і вся вселенна Втілену Істину прийняти сподобилася.

 

Радуйся, Довготерпінню Божому Ти уподіб­нюєшся; радуйся, людей Твоїх у терпінні утвер­джуєш.

 

Радуйся, бо смиренні Тобою утіху приймають; радуйся, бо Тобою горді смиряються.

 

Радуйся, Похвало Почаївська і всього світу На­діє і Втіхо.

 

Кондак 5

Боготічною Зіркою тим, хто шукає спасіння, яви­лася Ти, Владичице, приводячи їх до Сонця Прав­ди, бо як у земному житті Твоєму Заступницею за людей перед Сином Твоїм явилася Ти в Каш Галилейській, так і після преславного Твого на Небо відходу моління за вірних, що з усіх кінців землі приносяться, до Сина Твого возносиш; і тут, на горі Почаївській, зцілення різноманітні від Нього людям подаєш, що взивають до Бога: алилуя.

 

Ікос 5

 

Люди, що на гору Почаївську як у давнину, так і нині приходять, бачачи безліч зцілень, які Тобою подаються, утверджуються в бажанні спа­сіння душі своєї і за гріхи свої покаяння тепле приносять, взиваючи до Тебе:

 

Радуйся, сліпих Прозріння і кульгавих Зцілення; радуйся, біснуватих від демонів Визволення.

 

Радуйся, бо Ти полоненого ченця в обитель Твою на повітрі чудесно повернула; радуйся, не­мовля Симона напівмертвого за молитвою ста­риці Ти воскресила силою Сина Твого.

 

Радуйся, бо в цих знаменнях сила давніх чудес Твоїх людям знову явилася; радуйся, бо зцілен­ня від святої ікони Твоєї і в останні дні не при­пинилися.

 

Радуйся, у всьому світі джерело зцілень від святих ікон Твоїх подаєш Ти; радуйся, більше за них духовними даруваннями тих, хто молиться, збагачуєш Ти.

 

Радуйся, Нею ж православні роди хваляться; радуйся, бо до Твоєї помочі і маловірні зверта­ються.

 

Радуйся, земнородних Уповання; радуйся, Не­бесних чинів Радування.

 

Радуйся, Похвало Почаївська і всього світу На­діє і Втіхо.

 

Кондак 6

 

Проповідниками слави Пречистої Діви явили­ся агаряни, що на обитель Почаївську напали і спочатку видіння Пречистої Богородиці з препо­добним Іовом не зрозуміли; коли ж стріли, ними пущені, знову до них повернулися, зразу ж зро­зуміли силу Владичиці і принесли покаяння у своєму безумстві, з вірою взиваючи: алилуя.

 

Ікос 6

 

Засяяло видіння Твоє, Владичице, на горі Почаївській, коли братія обителі, дуже агарянами утиснена, з великим плачем благання перед Твоєю іконою і перед ракою преподобного Іова возносила; і коли братія побачила агарян, які, вражені цим видінням, стали втікати, зраділа і співала Тобі так:

 

Радуйся, Визволення наше і Спасіння; радуй­ся, роду християнському Повсякчасна Допомога.

 

Радуйся, бо Ти нечестивих ворогів від Твоєї святині відігнала; радуйся, бо Ти до покаяння їх привела.

 

Радуйся, бо від Неї і невидимі вороги нашого спасіння тремтять; радуйся, бо Тобі святі анге­ли і спочилі праведники на Небі поклоняються.

 

Радуйся, бо Ти преподобного Іова на молитву з Собою взяла; радуйся, бо Ти агарян Своїм ви­дінням до святого хрещення привела.

 

Радуйся, бо Тобою вірні від страху смертного визволилися; радуйся, бо заради Тебе деякі з агарян стали тут богобоязними ченцями.

 

Радуйся, істини виявлення повсякчасне; ра­дуйся, заблудлим добре напоумлення.

 

Радуйся, Похвало Почаївська і всього світу На­діє і Втіхо.

 

Кондак 7

 

Бажаючи хотіння вічного життя розпалити в серцях християнських, Пресвята Богородиця хворих чудесами Своїми зцілює, бісів виганяє, полонених визволяє, мертвих воскрешає, щоб усі ми, зрозумівши силу Божу, земне зненавиді­ли і піклування про душі свої доклали, безпере­станно взиваючи Богу: алилуя.

 

Ікос 7

 

Нові й тяжкі біди перетерпіла обитель Почаїв­ська, коли разом з усією країною від православ'я оманою була відірвана і у володіння єретиків віддана, однак через сто десять років знову пра­вославним християнам була повернена; православні ченці, прийшовши до неї, святі мощі преподобного Іова з-під спуду відкрили і, до чу­дотворного образа Владичиці припадаючи, про­мовляли:

 

Радуйся, православ'я Захиснице; радуйся, єре­тиків Викривальнице.

 

Радуйся, обитель Твою до кінця не залишила; радуйся, страху Божому Ти навчаєш нас.

 

Радуйся, бо заступництвом Твоїм край Волинсь­кий знову до православ'я повернувся; радуйся, бо з давніх років багато єретиків Твоїм напоум­ленням виправилося.

 

Радуйся, у святу лавру Твою вірних на молит­ву Ти знову закликаєш; радуйся, і невірних тут поклонитися православній святині Ти навчаєш.

 

Радуйся, бо Тебе праведники і праведниці по­стійно оспівують; радуйся, до неї і падші в пока­янні приходять.

 

Радуйся, відступників до віри Навернення; ра­дуйся, обманутих до світла істини Піднесення.

 

Радуйся, Похвало Почаївська і всього світу На­діє і Втіхо.

 

Кондак 8

 

Дивне чудо бачимо на Тобі, Богомати, бо як тілесні недуги цілуванням ікони Твоєї і водою почаївською окропленням зцілюються, так і ду­шевні пристрасті баченням святині Твоєї відга­няються, віра утверджується, і серця наші роз­чуленням наповнюються тих, хто співає Богу: алилуя.

 

Ікос 8

 

Весь я, недостойний, гріхами наповнився, до мирського життя вдався і до спасіння свого став байдужим, однак на святу ікону Твою, Владичи­це, дивлячись і бачачи просвіщення безлічі лю­дей, які сюди приходять, знову на путь спасіння повертаюся і в радості серця оспівую Тебе так:

 

Радуйся, чистоти Скарбнице; радуйся, милостей Безодне.

 

Радуйся, до Сина Твого моління за вірних Ти завжди приносиш; радуйся, бо Ти моління грішних не відкидаєш.

 

Радуйся, бо Тобою багато хто гріховного відчаю позбавляється; радуйся, бо ті, хто закликає ім'я Твоє, від падіння дивно піднялися.

 

Радуйся, бо Тобою єресь іконоборча у вселенній посоромилася; радуйся, бо через Тебе істинна віра Волинському краю повернулася.

 

Радуйся, бо Ти на подвиг цнотливості душі закли­каєш; радуйся, бо Ти навчаєш прощати образи.

 

Радуйся, сердець наших Зворушення; радуй­ся, душ наших Уповання.

 

Радуйся, Похвало Почаївська і всього світу На­діє і Втіхо.

 

Кондак 9

 

Всяке відступництво і єретичну оману народу Волинського краю, який покаявся, Ти, Влади­чице, відпустила і знову джерело зцілень від чудотворної ікони Твоєї, від стопи Твоєї на горі Почаївській у православній лаврі Твоїй Ти людям відкрила, тільки якщо вони приносять Богу покаяння у своїх гріхах і у Твоїй помочі не ма­ють сумніву, взиваючи до Нього: алилуя.

 

Ікос 9

 

Красномовцями Твоєї слави, Владичице, яви­лися сліпі й кульгаві, які отримали зцілення від Твоєї ікони, православним людям поверне­ної; вони напоумили і одну єретичну жінку хво­ру закликати Тебе на поміч і після зцілення істинну віру сповідати і поцілувати ікону, нас же взивати до Тебе так:

 

Радуйся, Царя Небесного Ублагання; радуйся, земнородних постійне Заступництво.

 

Радуйся, від лютеранської омани одну жінку через зцілення Ти відвернула; радуйся, Ти упев­нила в істині православ'я всіх людей.

 

Радуйся, бо Тобою православні люди багато­разові агарянські зваблювання перемагали; ра­дуйся, бо Тобою ті, що були спокушені латиня­нами, знову православну віру прославили.

 

Радуйся, бо до чудотворної ікони всі вірні мо­литовно очі піднімають; радуйся, її і ті, що мо­ляться за упокоєння померлих, на поміч закли­кають.

 

Радуйся, бо Ти і тим, що приходять до Тебе в недолі, допомагаєш; радуйся, бо тим, що терп­лять всілякі злі обставини, кріпкість даруєш.

 

Радуйся, христолюбивому воїнству на війні До­помого; радуйся, тих, хто бореться з демонами, блага Наставнице.

 

Радуйся, Похвало Почаївська і всього світу На­діє і Втіхо.

 

Кондак 10

 

Бажаючи спасти одну просту старицю, яка була засліплена латинством і мала малу онуку, право­слав'ям просвічену, а тілесними очима засліп­лену, Пресвята Богородиця обом вклала благе бажання, щоб вони поклонилися на горі Почаївській чудотворному образу, і там зразу ж сліпу отроковицю чудесно зцілила, а старицю спові­дати православну віру навчила, взиваючи Богу: алилуя.

 

Ікос 10

 

Стіна Нерушима істинної віри явилася Ти, Вла­дичице, бо як нечестиві єретики вперто відвер­нулися від прославлення Тебе як істинної Бого­родиці, так православні твердо перебувають у вірі Твоїй і ніколи не перестають звертатися до Тебе з молитвами, і тому не приймають у вуха свої єретичних слів, але вдячним серцем про­славляють Тебе, промовляючи:

 

Радуйся, християн Відрадо і Втіхо; радуйся, ангельських чинів Славо і Похвало.

 

Радуйся, від облесливих слів єретиків ти нас відвертаєш; радуйся, бо Ти розум наш підносиш до Бога, щоб ми пам'ятали про Твої милості.

 

Радуйся, бо Ти апостолів на Успіння Твоє на повітряних хмарах покликала; радуйся, і грішних людей у той день на гору Почаївську тисячі тисяч кожного літа збираєш.

 

Радуйся, заради Неї християни труднощі до­роги, як солодкий спокій, сприймають; радуйся, бо і ліниві заради Неї намагаються їм уподібнюватися.

 

Радуйся, бо Ти благодаттю Твоєю допомагаєш ченцям мирські насолоди забути; радуйся, бо Ти грізними сновидіннями устрашаєш тих, хто ози­рається назад.

 

Радуйся, Церкви Христової Найкращий Діа­манте; радуйся, держави нашої Щите Нездолан­ний.

 

Радуйся, Похвало Почаївська і всього світу На­діє і Втіхо.

 

Кондак 11

 

Спів подячний за Твої, Владичице, благоді­яння в усьому світі від християн возноситься, як фіміам безперестанно на небо піднімається; і наші убогі хваління не відкинь, благаємо Тебе, ще ж і благодать покаяння дарувати Тебе про­симо, з надією співаючи: алилуя.

 

Ікос 11

 

Світло життя земного і уповання життя вічно­го явилася Ти, Владичице, одному чоловікові в Бессарабїї, який мав померти, але раптом після споживання води від святині Почаївської став здоровим; родичі його, побачивши це, зі стра­хом і розчуленням до Тебе взивали:

 

Радуйся, хворих Зцілення; радуйся, бо ти скор­ботних чуєш.

 

Радуйся, бо Тобою відганялася смерть, що прийшла; радуйся, бо Тобою дарувалася нам віра несумнівна.

 

Радуйся, бо проречення Гавриїла на очах наших збувається; радуйся, бо від усіх родів, за Словом Твоїм, нині і завжди Ти ублажаєшся.

 

Радуйся, гору Почаївську, як місце перебування Твого, Ти освятила; радуйся, як Назарет, її явила.

 

Радуйся, бо Ти ніколи уповання нашого не осоромила;  радуйся, бо Ти молитвами всіх тепло приймаєш.

 

Радуйся, бо Ти до спасіння нас приводиш.

 

Радуйся, Похвало Почаївська і всього світу На­діє і Втіхо.

 

Кондак 12

 

Благодать зцілень і молитовне розчулення від Твоєї, Владичице, ікони виточується, щоб не даремно ми трудилися для спасіння наших душ, хоч і впадаємо у закам’янілу без чуйність заради гріхів; однак Ти маєш владу мертвих воскрешати, розбуди і наше душевне умертвіння і добрими помислами серця наші просвіти, щоб, зненавидівши гріховну оману, ми оспівували Бога: алилуя.

 

Ікос 12

 

Оспівуючи Твої чудеса, явлені в обителі Почаївській, благаємо Тебе, Владичице: Лиця Твого від країни нашої не відверни, але всім, хто приходить на святу гору Твою і милості у Тебе шукає, прохання на благо сповни, щоб усі співали Тобі так:

 

Радуйся, Всеправедного Бога умилостивлен­ня; радуйся, сміливосте християн до Христа.

 

Радуйся, бо Ти являєш торжество віри в лаврі Твоїй; радуйся, серця людей любов'ю розпалюєш.

 

Радуйся, бо подібне давнім чудесам тут бачити лю­ди сподобляються; радуйся, бо гора ця, як другий Синай, у країнах християнських прославилася.

 

Радуйся, бо Ти Бога, що на землі явився, в утробі Своїй носила; радуйся, бо Ти молитвою Твоєю людей до Бога підносиш.

 

Радуйся, ікону твою, як Проповідницю спасін­ня в обителі Твоїй залишила Ти; радуйся, слід стопи Твоєї, цілющою водою наповнений, Ти чудесами прославила.

 

Радуйся, бо Ти з Небесних Висот на рабів Твоїх споглядаєш; радуйся, бо Ти на благі діяння вірних наставляєш.

 

Радуйся, Похвало Почаївська і всього світу На­діє і Втіхо.

 

Кондак 13

 

О Всехвальна Мати Христа Бога, що всі роди християн Собі усиновила, ми, грішні, не розумі­ємо, як достойно прославити Тебе, однак, любо­в'ю Твоєю переможені і до чудотворного образа Твого очі свої підносячи, благаємо Тебе: у борінні і недолі нашій не залиш дітей Твоїх, які заступництву Твоєму тепло вірять і Сину Твоє­му взивають: алилуя.

 

Цей кондак читається тричі. Після цього знову читаються перший ікос і перший кондак.

 

Молитва до Пресвятої Богородиці

До Тебе, о Богомати, молитовно звертаємося ми, грішні, згадуючи Твої чудеса, явлені у святій Почаївській лаврі, і за свої уболіваючи гріхи. Знаємо, Владичице, знаємо, що не подобає нам, грішним, чого-небудь просити, тільки того, щоб Праведний Суддя беззаконня наші простив. Усе бо, що ми в житті перетерпіли, скорботи, і недо­лю, і хвороби, як плоди наших беззаконь, вирос­ли нам; Бог попустив це для нашого виправлен­ня. Тому все це істиною і судом Своїм навів Гос­подь на грішних рабів Своїх, що в печалях своїх до Заступництва Твого, Пречиста, вдаються і з розчуленим серцем до Тебе взивають так: гріхів і беззаконь наших, Блага, не пом'яни, але підне­си пречисті руки Твої до Сина Твого і Бога, щоб Він простив нам вчинене нами, щоб за незчис­ленні наші невиконання обіцяння лиця Свого від рабів Своїх не відвернув і щоб Благодаті Твоєї, яка допомагає нам у спасінні, від душ наших не відняв. Так, Владичице, будь спасін­ню нашому Заступницею і слабкодухістю нашою не погордуй, зглянься на стогони наші, що в бідах і скорботах наших перед чудотворним Твоїм образом возносимо. Просвіти зворушли­вими помислами розум наш, віру нашу укріпи, надію утверди, дар найсолодшої любові сподоби прийняти. Цими ж, Пречиста, даруваннями, а не хворобами і скорботами, життя наше до спасіння приводиться, але від зневіри і відчаю душі наші охорони, позбав нас, слабких, від бід, що надходять на нас, і недолі, і наклепів людських, і нестерпних хвороб. Даруй мир і благоденство Україні нашій заступництвом Твоїм, Владичи­це, утверди православну віру в країні нашій і в усьому світі. Церкву апостольську і соборну на приниження не віддай, устави святих отців на­віки непохитними збережи і всіх, хто до Тебе вдається, від рову загибельного спаси. Ще ж і єрессю зваблених братів наших або тих, що спасительну віру у гріховних пристрастях згубили, знову до істинної віри і покаяння наверни, щоб, разом з нами Твоєму чудотворному образу поклоняючись, Твоє заступництво сповідували. Сподоби ж нас, Пречиста Владичице Богороди­це, ще в цьому житті перемогу істини Твоїм За­ступництвом побачити, сподоби нас Благодатну радість раніше нашої кончини сприйняти, як у давнині насельників почаївських Твоїм явлен­ням переможцями і просвітителями агарян по­казала Ти, щоб усі ми, вдячним серцем разом з ангелами, і пророками, і апостолами, і з усіма святими Твоє Милосердя прославляючи, відда­вали славу, честь і поклоніння в Тройці славимому Богу, Отцю, і Сину, і Святому Духу, на­віки-віків. Амінь.

Автор: admin
Дата створення: 2012-06-26
Рубрика: Акафісти
Перегляди: 4620
Перейти до початку сторінкиПерейти на головну сторінку
Пошук

Вхід
Вхід [Login]

Пароль [Password]


Наш банер

Наші друзі

bogoslov.cv.ua

cerkva.te.ua



Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання







Свято-Духівський храм УПЦ КП м. Дніпропетровськ


Храм Усіх Українських Святих і Львівське молодіжне православне братство

Газета Галичина



КНИГАРНЯ 'Є' - книжковий інтернет-магазин

Молитва иконе Спасу Вседержителю (часовня)





| Головна || Надвірнянський Деканат || Молитвослов || Правлячий архиєрей || Собор Святого Володимира || Бібліотека || Церковний календар || Дошка оголошень || Шлях до Христа || Шлюбні оповіді || Розпис Собору || Контакти || ФОТО || Притчі || Архів || Закон України Про свободу совісті та релігійні організації || Законодавство України || Цікаві Сайти || Статті || Християнські фільми || Архиєрей на спокої |